Ikastaroen Programazioa

Hasiera-data aurreikusita duten programatutako ikastaroak. Aurretiazko izen-ematea egiteko, hautatu ikastaro bat izenburua sakatuz eta bete izena emateko inprimakia.

Elektrizitatea eta Elektronika
Izenburua Datak Ordutegia Egunak Orduak Ikastaro mota Katalogo modularra Entitatea
KOADRO ELEKTRIKOAK MUNTATZEA - 17:00-20:00 AS, AK, OG 30 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
OINARRIZKO ELEKTRIZITATEA - 17:00 - 20:00 AS-AZ-OG 30 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
MAKER, 1. MAILA. FPGA-RI HASIERA, ICESTUDIOAREKIN - 17:00 - 20:00 AS-AT-OG 30 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
MAKER, 1. MAILA. ROBOTIKAREN HASTAPENAK: ARDUINO C++ - 17:00 - 20:00 AS-AT-OG 30 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
MAKER, 1. MAILA. PLAKA ELEKTRONIKOAK MUNTATZEA ETA EZTAINUTZEA - 17:00 - 20:00 AS-AT-OG 30 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
CX-PROGRAMMER DUTEN AUTOMATISMOETAN HASTAPENA - 17:00-20:00 AS-AT-OG 40 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
ZIRKUITU PNEUMATIKOAK MUNTATZEN HASTEA - 17:00-20:00 AS-AT-OG 30 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
Fabrikazio mekanikoa
Izenburua Datak Ordutegia Egunak Orduak Ikastaro mota Katalogo modularra Entitatea
CAM (POWERMILL) - 17:45 - 20:45 AS-AT-OG 40 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
CAM (GIBBS) - 17:45 - 20:45 AS-AT-OG 30 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
EKOIZPEN-BALIABIDEEN DISEINUA - 17:30 - 20:30 AS, AT, OG 30 Etengabeko Prestakuntza No HOBETUZ
3Dko PIEZA ETA MULTZOEN MODELATZE INDUSTRIALA. AURRERATUA (SOLIDWORKS) - 17:45 - 20:45 AS-AT-OG 30 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
5S METODOLOGIA - 17:30 - 20:30 AS, AT, OG 30 Etengabeko Prestakuntza No HOBETUZ
ARRISKUEN DISEINU, PROZESU ETA KUDEAKETAKO AMFE - 17:30 - 20:30 AS, AT, OG 30 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
CORE TOOL: 5 ERREMINTA AUTOMOZIO, APQP, AMFE, MSA, SPC eta PPAn - 17:30 - 20:30 AS, AT, OG 30 Etengabeko Prestakuntza No HOBETUZ
LEAN Manufacturing - 17:30 - 20:30 AS, AT, OG 30 Etengabeko Prestakuntza No HOBETUZ
3D INPRIMATZEA. HASIERA - 17:30 - 20:30 AS, AT, AK, OG 30 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
PRODUKZIOAREN DISEINUA, KUDEAKETA ETA OPTIMIZAZIOA - 17:30 - 20:30 AS, AT, OG 40 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
SPC: KALITATEAREN AZTERKETA ESTATISTIKOA - 17:30 - 20:30 AS, AT, OG 60 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
AUTOCAD - 17:45 - 20:45 AS-Og 50 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
CNC TORNUAN PROGRAMAZIOA ETA EXEKUZIOA - 17:30 - 20:30 AS, AT, OG 50 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
CNC FRESATZEKO MAKINAN PROGRAMATZEA ETA GAUZATZEA - 17:45 - 20:45 AS, AT, OG 50 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
FABRIKAZIO MEKANIKOKO PLANOEN INTERPRETAZIOA - 17:45 - 20:45 As, At, Og 50 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
ELEKTRODO ESTALI BIDEZKO SOLDADURA - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG 50 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
TIG SOLDADURA - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG 50 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
OHIKO TORNEAKETA-PROZESUA. OINARRIZKOA - 17:45 - 20:45 AS, AT, OG 40 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ
OHIKO TORNEAKETA-PROZESUA. AURRERATUA - 17:45 - 20:45 AS, AT, OG 40 Etengabeko Prestakuntza Ez HOBETUZ