Ikastaroen Programazioa

Hasiera-data aurreikusita duten programatutako ikastaroak. Aurretiazko izen-ematea egiteko, hautatu ikastaro bat izenburua sakatuz eta bete izena emateko inprimakia.

Lanbide arloak: Fabrikazio mekanikoa
Ikastaroa Mota Lanbide arloak Modulu-Katalogoa Orduak Datak Ordutegi Egunak Entidad
ELEKTRODO ESTALI BIDEZKO SOLDADURA Etengabeko Prestakuntza Fabrikazio mekanikoa Ez 80 - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG HOBETUZ
PROGRAMACION Y EJECUCION EN TORNO CNC Formación Continua Fabricación mecánica No 60 - 17:30 - 20:30 AS, AST, OS HOBETUZ
ELEKTRODO ESTALIZKO ETA TIG BIDEZKO SOLDADURA Heziketa Iraunkorra Fabrikazio mekanikoa Bai 640 - 14:30 - 20:30 AL-AS-AZ-OS-OT LANBIDE
TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIOA Heziketa Iraunkorra Fabrikazio mekanikoa Bai 540 - 15:00 - 20:00 AS-AT-AZ-OG-OL LANBIDE
PROGRAMACION Y EJECUCION EN FRESADORA CNC Formación Continua Fabricación mecánica No 60 - 17:30 - 20:30 LU, MA, JU HOBETUZ
CAM (POWERMILL) Etengabeko Prestakuntza Fabrikazio mekanikoa Ez 40 - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG HOBETUZ
TIG SOLDADURA Etengabeko Prestakuntza Fabrikazio mekanikoa Ez 50 - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG HOBETUZ
AUTOCAD Etengabeko Prestakuntza Fabrikazio mekanikoa Ez 50 - 17:00 - 21:00 AS-AZ HOBETUZ
INTERPRETACION DE PLANOS Etengabeko Prestakuntza Fabrikazio mekanikoa No 50 - 17:30 - 20:30 Ma, Mi HOBETUZ
CAM (GIBBS) Etengabeko Prestakuntza Fabrikazio mekanikoa Ez 30 - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG HOBETUZ
Modelado industrial de piezas y conjuntos en 3D. Básico (SOLIDWORKS) Etengabeko Prestakuntza Fabrikazio mekanikoa Ez 30 - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG HOBETUZ
Modelado industrial de piezas y conjuntos en 3D. Avanzado (SOLIDWORKS) Etengabeko Prestakuntza Fabrikazio mekanikoa Ez 30 - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG HOBETUZ
IMPRESION 3D Etengabeko Prestakuntza Fabrikazio mekanikoa Ez 20 - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG HOBETUZ
Lanbide arloak: Administrazio eta Kudeaketa
Ikastaroa Mota Lanbide arloak Modulu-Katalogoa Orduak Datak Ordutegi Egunak Entidad
KONTABILITATE KUDEAKETA (+CONTAPLUS) Etengabeko Prestakuntza Administrazio eta Kudeaketa Bai 90 - 17:30 - 20:30 AL-AS-AZ-OG HOBETUZ
APLICACIONES INFORMATICAS DE CONTABILIDAD - CONTAPLUS Formación Continua Administración y Gestión No 40 - 17:30 - 20:30 LU, MA, MI, JU HOBETUZ
POWER POINT Etengabeko Prestakuntza Administrazio eta Kudeaketa Ez 30 - 17:30 - 20:30 Ma, Ju HOBETUZ
APLICACIONES INFORMÁTICAS DE BASES DE DATOS RELACIONALES (ACCESS) Etengabeko Prestakuntza Administrazio eta Kudeaketa Si 50 - 17,30-20,30 MA, JU HOBETUZ
proba Etengabeko Prestakuntza Administrazio eta Kudeaketa No 20 - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG HOBETUZ
DOKUMENTAZIO EKONOMIKO, ADMINISTRATIBO ETA KOMERTZIALAREN KUDEAKETA OSAGARRIA (NOMINAPLUS + FACTURAPLUS) Etengabeko Prestakuntza Administrazio eta Kudeaketa Bai 90 - 17:30 - 20:30 AS-AT-AZ-OG HOBETUZ
FACTURACION INFORMATIZADA Formación Continua Administración y Gestión No 40 - 17:30 - 20:30 LU, MA, MI, JU HOBETUZ
PRESENCIA EN REDES SOCIALES PARA PYMES Formación Continua Administración y Gestión Si 20 - 17:30 - 20:30 MA, JU HOBETUZ
NOMINAS Y SEGUROS SOCIALES Formación Continua Administración y Gestión No 60 - 17:30 - 20:30 LU, MA, MI, JU HOBETUZ
APLICACIONES INFORMATICAS DE GESTION LABORAL - NOMINAPLUS Formación Continua Administración y Gestión No 40 - 17:30 - 20:30 LU, MA, MI, JU HOBETUZ
Lanbide arloak: Elektrizitatea eta Elektronika
Ikastaroa Mota Lanbide arloak Modulu-Katalogoa Orduak Datak Ordutegi Egunak Entidad
MONTAJE Y MANTENIMIENTO DE INSTALACIONES ELÉCTRICAS DE BAJA TENSIÓN Heziketa Iraunkorra Elektrizitatea eta Elektronika Bai 840 - 15:00 - 20:00 Lu, Ma, Mi, Ju, Vi LANBIDE
INICIACIÓN A LA ROBÓTICA MEDIANTE ARDUINO Etengabeko Prestakuntza Elektrizitatea eta Elektronika Ez 30 - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG HOBETUZ
OINARRIZKO ELEKTRIZITATEA Etengabeko Prestakuntza Elektrizitatea eta Elektronika No 20 - 17:30 - 20:30 AS-AT-OG HOBETUZ
Arduino. Conecta tu Arduino a Internet y al móvil (WIFI, GPRS, GPS, Bluetooth) Etengabeko Prestakuntza Elektrizitatea eta Elektronika Ez 40 - 17:30 - 20:50 AS-AT-OG HOBETUZ
Lanbide arloak: Otros
Ikastaroa Mota Lanbide arloak Modulu-Katalogoa Orduak Datak Ordutegi Egunak Entidad
Competencias clave nivel 2 para certificados de profesionalidad sin idiomas Formación Ocupacional Otros No 240 - 15:30 - 19:30 Lu Ma, Mi, Ju, Vi LANBIDE
Lanbide arloak: Informática y Comunicación
Ikastaroa Mota Lanbide arloak Modulu-Katalogoa Orduak Datak Ordutegi Egunak Entidad
MONTAJE Y REPARACION EN SISTEMAS MICROINFORMATICOS Formación Ocupacional Informática y Comunicación Si 470 - 15:00 - 21:00 Lu, Ma, Mi, Ju, Vi LANBIDE